svetainę sukūrė proweb.lt

Spektakliai

Su sraige aplink pasaulį

Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais "Su sraige aplink pasaulį", rež. K. Grosmanas

   Panevėžio lėlių vežimo teatras kartu su režisieriumi iš Ukrainos Konstantinu Grosmanu pristato edukacinį, interaktyvų spektaklį mažiesiems - Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais "Su sraige aplink pasaulį". Spektaklis statomas teatrui šiek tiek neįprastu - nuotoliniu būdu. Režisierius, būdamas Ukrainoje, stato spektaklį, su kūrybine teatro grupe bendraudamas „online“ būdu.

   Keliaudami kartu su sraige ir jos palydovu žiogu, ieškosime gražaus pasaulio, pilno stebuklų. Žiogas lydės ir mokys keliauti "moksliškai", pasitelkęs į pagalbą "Keliautojų knygą". Tai vadovėlis, kuriame smulkiai išdėstyta, ką reikia pasiimti į kelionę. Kartu su sraige patirsime naujų pojūčių ir nuotykių. Ir mažas, ir didelis pakeleivis bus kviečiamas bent trumpam stabtelėti, apsidairyti aplink savo pasaulį, pamatyti, išgirsti ir pajausti grožį, esantį šalia, įsiklausyti į save ir pamatyti tai, ko nematome akimis.

  Koks yra pasaulis?  Ar daug daiktų reikia keliaujant?  Ar ilgai keliavo? Kokių nuotykių sraigė patyrė kelionėje? Į visus šiuos klausimus atsakymus rasite pažiūrėję spektaklį "Su sraige aplink pasaulį".

PREMJERA 2020 M. GRUODŽIO 10 D.

Spektaklio režisierius - Konstantinas Grosmanas

Dailininkė - Natalija Jagupova;

Kompozitorius - Aleksandras Poliščiukas;

Aktoriai - Danutė RukšienėRima Lapinskienė, Igoris Ignatenko, Aleksandras Železnovas, Stanislavas Alochinas, Vladislavas Mozgovijus;

Garso režisierius – Andrius Gaigalas;

Šviesos režisierius – Ina Jackūnienė;

Režisieriaus asistentė – Reda Matuzevičienė;

Spektaklį kuriant dalyvavo: Aleksandras Sergijenko, Daiva Matiukaitė, Gražina Tamulytė, Oksana Rosol;

Teatro meno vadovas – Antanas Markuckis.

 

Spektaklis skirtas vaikams nuo 2 metų.

Trukmė - 40 min.