Akimirkos iš „Susitikime penktadienį“!

Akimirkos iš „Susitikime penktadienį“ vykusio spektaklio „Trys lokiai“.

Ačiū visiems susirinkusiems už šypsenas, gerą nuotaiką ir kartu praleistą laiką!