Akimirkos iš „Susitikime penktadienį“!

Akimirkos iš „Susitikime penktadienį“ vykusio spektaklio „Trys lokiai“.
Ačiū visiems susirinkusiems už šypsenas, gerą nuotaiką ir kartu praleistą laiką!

Akimirkos iš „Susitikime penktadienį“ vykusio spektaklio „Trys lokiai“.
Ačiū visiems susirinkusiems už šypsenas, gerą nuotaiką ir kartu praleistą laiką!